USR Constanța și-a desemnat structurile de conducere la nivelul filialelor locale locale din județul Constanța

0
705

USR Constanța și-a desemnat, în urma Adunărilor Generale desfășurate în week-end-ul 12-13 iunie 2021, structurile de conducere la nivelul filialelor locale locale din județul Constanța, după cum urmează:

Filiala municipală USR Constanța:
Președinte: Florin Cocargeanu
Biroul Local: Loredana Timofte (Vicepreședinte); Alexandru Sorin Dănilă (Vicepreședinte); Edward Nedelcu (Vicepreședinte); Dima Cheosea; Adriana Bunghez; Camelia NicolaeZgumă; Ion Zaifu; Adrian Gorcea; Simina Eleonora Vlad; Iulian Călin.

USR Năvodari:
Președinte: Petre Enciu
Biroul Local: Valentin Sterpu (Vicepreședinte); Cristian Bălașa (Vicepreședinte), Ștefan Antonaru; Oana Valentina Purcărea Dima; Ana Maria Listarf; Andrei Toxin.

USR Mangalia:
Președinte: Semiran Abdurefi
Biroul Local: Mădălin Corodescu (Vicepreședinte), Gabriela Nachiu, Angela Marinescu, Mihaela Marin Dubei, Nicoleta Cinzeacă, Mihailidis Raftopol.

USR Medgidia:
Președinte: Bogdan Moșescu
Biroul Local: Mihai Lala (Vicepreședinte); Ionuț Lupu

USR Ovidiu:
Președinte: Daniel Balaeș
Biroul local: Valentina Seceleanu; Raluca Antonescu; Bogdan Ciordaș; George Mihăescu, Dan Oancea; Andreea Furnea.

USR Valu lui Traian:
Președinte: Valentin Frangulea
Biroul local: Oana Ciamita (vicepreședinte), Teodora Stanciu.

USR Topraisar:
Președinte: Denis Hagicalil
Biroul local: Elena Georgeta Vasile (vicepreședinte); Cristian Gică Lucaci.

USR Saligny:
Președinte: Ionuț Ciurariu
Biroul local: Tudor Mihai (vicepreședinte); Nicoleta Marinescu

USR Ghindăreşti:
Președinte: Mihai Vîlcu
Biroul local: Liviu Ariton (vicepreședinte); Robert-Ciprian Epifan; Vasilica-Olguța Miron; Claudia Gavrilă.

USR Cernavodă:
Președinte: Petru Moraru
Biroul local: Andrei Rizea (vicepreședinte); Valentin Bejan

USR Pantelimon:
Președinte: Gheorghe Crăciunaș
Biroul local: Tudor Moroșanu (vicepreședinte); Elena Nicolae

USR Agigea:
Președinte: Gabriel Ciobanu
Biroul local: Anamaria Gornicu (vicepreședinte); Cristian Petre (vicepreședinte); Sebastian Solomon, Dragoș Vasile.

USR Cumpana:
Președinte: Claudiu Bordei
Biroul local: Claudiu Vișan (vicepreședinte); Marius Ioniță; Daniel Luca

USR Poarta Albă:
Președinte: Constantin Ciobaniuc
Biroul local: Virgil Pascu (vicepreședinte); Florin Todica; Mariana Chioafă; Stela Ciobaniuc

USR Mereni:
Președinte: Marian Melente
Biroul local: Roxana-Maria Mocian (vicepreședinte); Mirela Simina Roșoga

USR Techirghiol:
Președinte: Marius Dobre
Biroul local: Sever Bechiș (vicepreședinte)

USR Tuzla:
Președinte: Cristina Marta
Biroul local: Traian Sidorencu (vicepreședinte); Cristina Mitchievici

USR Lumina:
Președinte: Cristian-Florin Stoian
Biroul local: Ana Maria Călin (vicepreședinte); Alina Stoian

USR Eforie:
Președinte: Carmen Mardale
Biroul local: Iulian Filimon (vicepreședinte); George Rădulescu

USR Mihail Kogalniceanu:
Președinte: Mirela Adriana Pavel
Biroul local: Mihaela Maxim (vicepreședinte); Mircea Ionuț Frățilă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.